WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başla

Düşmeyen Takipçi Satın Al

Instagram Fake Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Instagram kullanıcıları pekçok etmene tabi olarak fake hesap açma yoluna gidebiliyor. Son senesinin en bilindik platformları arasında bulunan Instagram, gelişimine her geçen gün devam etmekte. Üst seviye bir platform olma özelliğini yayınlayan olan Instagram sizlere sonsuz ulaşım, kullanım olanağı sunuyor. Instagram fake hesap açma nasıl açılır sorusu Google arama motorunda çoğu kere kere karşımıza çıkıyor.

Fake hesaplar açarak çevrenizdeki arkadaşlarınıza şakalar yapabilir, onlarla eğlenebilirsiniz. Ayrıca sizi engel olan bir bireyin profilini fake hesaplar aracılığı ile takip edebilirsiniz. Fake hesaplardan talep atarak bireyin profil resimlerini, paylaşımlarını, videolarını görebilirsiniz. Bu sebeplerden dolayı şahıslar fake hesap açma yoluna gidiyorlar. İlk ilk olarak açacağınız hesabın cinsiyetine karar vermelisiniz. Cinsiyetine karar verdikten sonra düzmece bir elektronik posta adresi açmanız gerekiyor. Fake hesabınızı açacağınız bu düzmece elektronik posta adresine bağlamalısınız.

Daha sonrasında şayet telefonunuz yahut bilgisayarınız üzerinden kaydolma bölümüne giriş yapın. Kaydolma bölümünden ad, tür ad, elektronik posta adresi, kullanıcı isminizi oluşturduktan sonra kaydolma işlemlerinizi gerçekleştirmiş olursunuz. Fake hesabınızı açtıktan sonra kendinize bir profil resmi bulmanız gerekiyor. Bulacağınız profil resmi size ilişkin olmamalıdır. Google görsellerden bir bireyin resmini bularak profil resmi yapabilirsiniz. Böylelikle kimse sizin fake hesap olduğunuzu anlayamaz.

Bu işlemlerin sonrasında profilinizde bulunan hakkımda kısmına okuduğunuz üniversitenin ismini paylaşabilir, yaşınızı ve manalı bir söz paylaşabilirsiniz. Bu sayede hesabınız daha realist bir görünüş kazanmış olur.

Fake Hesap Neden Açılır?
Fake hesap açmanın günümüzde pekçok etmeni bulunmaktadır. Bu etmenlerden en muhimi reel hesabı engellenen şahıslar kendilerini engel olan profilleri görüşme etmek isteyebiliyorlar. Hal bu türlü olunca dahi fake hesap açma yoluna gidiyorlar. Açacağınız fake hesaplarla sizi engel olan kişileri takip edebilir, onlarla iletişime geçebilirsiniz. Düşmeyen Takipçi Satın Al

Ayrıca fake hesap latife sebebiyle de açılabiliyor. Arkadaşlarınıza önemli şakalar uygulamak için bu tekniği kullanabilmeniz mümkün. Böylelikle çevrenizdeki şahıslarla eğlenmiş olursunuz. Fake hesap açarak çevrenizdeki insanlara kimliğinizi belli etmeden onlarla iletişime geçebilirsiniz. Günümüzde Instagram dünyası üstünde binlerce fake hesap bulunmaktadır. Bu hesaplar üzerinden pekçok kabahat dahi işlenebiliyor.

Fake Hesap Açma Aşamaları
Fake hesap açmak günümüzde epey bilindik bir prosedürdür. Açma prosedürü de epey basittir. Instagram fake hesap açma nasıl yapılır sorusunun kademeli olarak yanıtı alttaki gibidir:

• Açacağınız hesabın cinsiyetini belirleyin.

• Sahte bir elektronik posta adresi açın.

• Instagram üyelik oluşturma sayfasına giriş yapın.

• İsim, tür ad bilgilerinizi girin.

• Açacağınız hesabın tabi olacağı düzmece elektronik posta adresini girin.

• Kullanıcı isminizi ve şifrenizi oluşturun.

• Sahte elektronik posta adresinize gelen aktivasyon mailini onaylayın.

Yukarıdaki işlemleri sırayla uyguladığınızda düzmece hesap açmış olacaksınız. Sahte hesabınızı aktif olarak kullanmazsanız Instagram belli bir süre sonra hesabınızı pasif hesap olarak algılayarak dondurabilir. Bu tarz hallerle karşılaşmamak için hesabınızı sık olmasa dahi kullanmaya itina gösterin!

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: